Książki które warto przeczytać.

Książki religijne – świadectwa.
dobra książka

książki które warto przeczytać

Światłość i śmierć

Fascynujące badania lekarza nad doświadczeniem śmierci – rok wydania 2016

Prawdziwe historie osób, które powróciły ze śmierci do życia! Naukowe śledztwo w sprawie śmierci klinicznej! Jedno z najbardziej znaczących i zdumiewających naukowych studiów nad doznaniami ludzi w chwili śmierci – sporządzone na podstawie dziesiątków lat badań przez wybitnego lekarza, kardiologa ze szpitala w Atlancie dr. Michaela Saboma. W tej wnikliwej pracy dr Sabom w naukowy i rzetelny sposób przedstawia relacje pacjentów, którzy doświadczyli śmierci klinicznej oraz podsumowuje wyniki badań nad ich doznaniami. Światłość i śmierć to dzieło, które nadało zupełnie nowy kierunek naukowym badaniom nad doświadczeniem śmierci!
dobra książka

książki które warto przeczytać

Piotr Kalinowski

Przejście Śmierć i to, co potem

rok wydania 2015

Niezwykła książka lekarza, który spogląda za zasłonę oddzielającą życie od śmierci. Na podstawie badań i wniosków innych lekarzy oraz doświadczeń pacjentów, którzy przeszli śmierć kliniczną i powrócili do życia, autor odkrywa wagę ostatnich chwil ziemskiego życia człowieka oraz dotyka tajemnicy życia za progiem śmierci. Początek życia w zaświatach – Ciemny tunel – Spotkania z bezcielesnymi istotami – Projekcja przyszłości – Powrót do ciała
Po drugiej stronie życia

książki które warto przeczytać

Duffek Andrzej, Mańka Jarosław

Po drugiej stronie życia

rok wydania 2016

Książka i dołączony do niej film dokumentalny to jego opowieść o doświadczeniach po tamtej stronie życia, o wielkiej radości nieba, ale także o potwornym dotknięciu piekła. Świadectwo Andrzeja Duffeka to poruszająca lektura o decydującym znaczeniu naszych intencji, wyborów i czynów, o wielkiej sile modlitwy najbliższych i przyjaciół. To także świadectwo o ofierze życia jego brata Tadeusza Duffeka, dzięki któremu Andrzej mógł wrócić do życia na tym świecie.
Ci, którzy wrócili z zaświatów

książki które warto przeczytać

Ci, którzy wrócili z zaświatów

rok wydania 2016

Autor korzystając ze współczesnych odkryć naukowych, odróżnia to, co jest tylko pozorem śmierci, czyli tzw. doświadczeniem przedśmiertnym, od tego, co jest śmiercią rzeczywistą. Przytacza niezwykłe relacje tych, którzy doświadczyli tego pierwszego stanu, ale też ? co rzadsze i bardziej fascynujące ? dociera do tych, którzy rzeczywiście umarli, lecz zostali wskrzeszeni i powrócili do życia dzięki cudownej Bożej interwencji.
Za bramą śmierci

książki które warto przeczytać

Rawlings Maurice

Za bramą śmierci

rok wydania 2016

Ludzie od zawsze wierzyli, że istnieje życie po śmierci. Teraz, dzięki współczesnym metodom reanimacji, zaczynamy zaglądać za bramę do tamtego świata… Czy śmierć oznacza koniec obecnego życia czy też początek innego? Czy ktokolwiek wie, co się dzieje po śmierci? Czy ktoś tam był? Jak to jest – znaleźć się po drugiej stronie? Czy mamy dowody na istnienie piekła?
Odpowiedzi na te pytania pojawiają się w książce Za bramą śmierci.

Życie na pełnej petardzie

książki które warto przeczytać

Kaczkowski Jan

Życie na pełnej petardzie

rok wydania 2015

Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że ma raka. W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, która pokonała własny strach. Wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że być może nie zostało mu wiele czasu.